Ons team

Onze staf ondersteunt de directeur-bestuurder, de schooldirecties, alle medewerkers van de scholen en alle overige geledingen binnen Octant. In ons kantoor komt deskundigheid samen. Hierbij kun je denken aan expertise op het gebied van onderwijs, communicatie, personeel en organisatie, financiën, huisvesting en facilitaire zaken alsmede de secretariële en administratieve ondersteuning.

Bestuursbureau

Reinoud de Vries

directeur-bestuurder
Tel: 015-3614698
E-mail: info@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Bianca Zwartjens

directiesecretaresse
Tel: 015-3614698
E-mail: b.zwartjens@octant.nl

Aanwezig: maandag en donderdag

Jolanda van Oostenbruggen

hrm-adviseur
Tel: 015-3614698
E-mail: j.van.oostenbruggen@octant.nl

Aanwezig: maandag, woensdag en donderdag

Astrid Haasdijk

adviseur opleiden en professionaliseren
Tel: 015-3614698
E-mail: a.haasdijk@octant.nl

Aanwezig: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

Mirjam de Vries

marketing en communicatie adviseur
Tel: 015-3614698
E-mail: m.de.vries@octant.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag (ochtend) en donderdag

Marcel Buijs

financieel adviseur planning en control
Tel: 015-3614698
E-mail: m.buijs@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Jan van den Bosch

medewerker financiƫle administratie
Tel: 015-3614698
E-mail: j.van.den.bosch@octant.nl

Aanwezig: maandag- t/m vrijdagochtend

Lian Gielisse

adviseur (onderwijskundig) ict en XperiO
Tel: 06-20953684
E-mail: picto@octant.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag en donderdag