Ons team

Onze staf ondersteunt de directeur-bestuurder, de schooldirecties, alle medewerkers van de scholen en alle overige geledingen binnen Octant. In ons kantoor komt deskundigheid samen. Hierbij kun je denken aan expertise op het gebied van onderwijs, communicatie, personeel en organisatie, financiën, huisvesting en facilitaire zaken alsmede de secretariële en administratieve ondersteuning.

Bestuursbureau

Harry Bosma

voorzitter College van Bestuur
Tel: 015-3614698
E-mail: info@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Saskia van Strien

managementassistente
Tel: 015-3614698
E-mail: s.van.strien@octant.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Natalie Verschoor

hrm-adviseur
Tel: 015-3614698
E-mail: n.verschoor@octant.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag

Mirjam de Vries

marketing en communicatie adviseur
Tel: 015-3614698
E-mail: m.de.vries@octant.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Marcel Buijs

financieel adviseur planning en control
Tel: 015-3614698
E-mail: m.buijs@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Jan van den Bosch

medewerker financiële administratie
Tel: 015-3614698
E-mail: j.van.den.bosch@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Xander Roels

innovatiecoach en XperiO
Tel: 06-14803744
E-mail: x.roels@octant.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Lian Gielisse

innovatiecoach en XperiO
Tel: 06-20953684
E-mail: picto@octant.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag

Jolanda Mensink

coördinator opleiden en professionaliseren
Tel: 015-3614698
E-mail: j.mensink@octant.nl

Aanwezig: alle dagen

Maaike van den Akker

kwaliteitsondersteuner
Tel: 015-3614698
E-mail: m.van.den.akker@octant.nl

Eva van Schie

bestuurssecretaris
Tel: 015-3614698
E-mail: e.van.schie@octant.nl

Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdagochtend, donderdag